…А КАЖЕ, ЩО ЖИВЕ НА САМУ ЗАРПЛАТУ

Вчора, 5 вересня міському голові Миколаєва Андрію Щебелю було вручено  протокол «Про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.»

Що ж накоїв наш «найчесніший» і «найбездоганніший» мер? У статті, за якою меру Миколаєва було висунуто звинувачення, зокрема, ідеться про те, що подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Отже, виходить, Андрій Іванович брешуть не лише миколаївчанам, але й у декларації! Цікавим є те, що відповідальність за цією статтею настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 травня він становить – 1624 гривні). Тобто, якщо декларацією А. Щебеля зацікавилися компетентні органи, то очевидно підстави для цього мали достатню кількість нулів і за найпростішими підрахунками сума прихованого доходу міського очільника орієнтовно може становити від 162400 грн до 406000 грн. До речі, в декларації А, Щебель вказав лише зарплату у сумі 104682 грн. яку він отримав за основним місцем роботи. Ні власного житла, ні транспортного засобу у декларанта не зафіксовано. Мимоволі напрошується запитання – звідки грошенята, пане чиновнику? Чи, бува, не на безпеці та здоров`і миколаївчан під час прийому львівського сміття вони зароблені? Адже людині, яка живе на саму зарплату, приховувати просто нічого…


Автор:

One thought on “…А КАЖЕ, ЩО ЖИВЕ НА САМУ ЗАРПЛАТУ

  1. Не розумію хто за цього під***са взагалі голосував.В нього на морді написано хабарник а за сміття що він підписав приймати взагалі його на тому і поселити хай живе там.Там йому і місце.

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *