БЕЗПЕКА НОВОРОЗДІЛЬЦІВ – ПІД НАГЛЯДОМ

           

У Новому Роздолі, в рамках пілотного проекту, завершується встановлення п`яти відеокамер, зокрема, на виїзді з міста по вулиці Грушевського, на перехресті вулиць Шевченка та Чорновола, біля крамниці «Смак» та нового базару і на площі Героїв Майдану, які «наглядатимуть» за громадською безпекою в найбільш людних місцях та на перехрестях доріг.

Картинки відеонагляду, як повідомили у міській раді, потрапляють на сервер Новороздільської міської ради, а місцева поліція, в разі потреби, матиме змогу без обмежень ними користуватися.

До речі, програму впровадження системи відеоспостереження для охорони публічного порядку і профілактики злочинності у Новому Роздолі на 2017 рік та прогноз було затверджено ще у квітні під час XVI сесії Новороздільської міської ради. У червні депутати внесли зміни у програму і, водночас виділили з міського бюджету кошти на її реалізацію у сумі 197 000 гривень.

Втім, як зазначив міський голова Нового Роздолу Андрій Мелешко, справа не у грошах. Адже тепер у місті появилася реальна можливість оперативно попереджувати правопорушення і належним чином реагувати на вже скоєні.

Тим часом новороздільські правоохоронці вже відчули позитив від такого нагляду. Завдяки відеоспостереженню, яке поки що працює у тестовому режимі, одна із камер зафіксувала крадія.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії