ІНІЦІЮВАЛИ ВІДКЛИКАННЯ СІЛЬСЬКОЇ ГОЛОВИ ІЗ ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ ЗА ТЕ, ЩО НЕ ВІДСТОЮВАЛА ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ

Днями, як вже було озвучено в ряді регіональних ЗМІ, жителі села Криниці в черговий раз вийшли на мирну акцію протесту проти надання їхній сільській школі статусу філії Більчанського НВК. Відтак, виїхавши на трасу Київ – Чоп у село Пісочна, селяни безупину ходили пішохідним переходом, не даючи автотранспорту можливості здійснювати дорожній рух.  

Причиною такого кардинального рішення стало ранкове пікетування голови сільської ради Ганни Левенець через її бездіяльність у вирішенні шкільного питання.

Як ми повідомляли, кілька днів тому на сесії Криницької сільської ради депутати прийняли рішення, де  районним депутатам рекомендовано відмінити рішення №185 від 25 травня 2017 р. яким, власне, й було задекларовано процес реорганізації Криницької школи, як окремої юридичної особи.  Але, як виявилося, сільська голова так і не донесла до районної влади позиції односельчан щодо зазначеного питання. Більше того, як розповіли активісти вже після візиту до Львівської ОДА ( їх викликали до Львова після блокування траси) вони  дізналися, що сільська голова також була у Олега Синютки і повідомила йому, що криничани не проти, щоб їх школа була філією. Мовляв, це лише кілька людей протестують. Ось сільські жителі й вирішили «натиснути» на пані Левенець, не пустивши її на робоче місце.  І це дало свій ефект…

До села негайно виїхало районне керівництво – перший заступник голови Миколаївської РДА (наразі в. о голови  Миколаївської РДА) Ярослав Лукомський та перший заступник голови Районної Ради  – Євген Дзюбайло, які пообіцяли людям вивчити юридичні моменти цієї ситуації  і, якщо буде знайдено вагомі підстави для можливості скликання позачергової сесії,  то Ярослав Лукомський відразу це зробить.

Тим часом, як цього й очікували протестувальники, після вивчення  проблеми – позиція чиновників не змінилася, – листа про скликання сесії не скерували і коли люди про це дізналися, відразу виїхали до Пісочної на перекриття дороги. Цього разу їх почули аж у Львові і пообіцяли: щойно голова ОДА повернеться з відпустки, їхнім питанням займуться.

Та це ще не кінець історії. Днями у Криниці відбувся ще й схід села, де люди говорили про відкликання сільської очільниці із займаної посади, оскільки вона жодним чином  не долучилася до процесу відстоювання інтересів своєї громади, а сьогодні відбулися збори виборців на яких прийняли рішення про збір підписів щодо відкликання сільської голови із займаної посади за народною ініціативою…

Автор:

3 thoughts on “ІНІЦІЮВАЛИ ВІДКЛИКАННЯ СІЛЬСЬКОЇ ГОЛОВИ ІЗ ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ ЗА ТЕ, ЩО НЕ ВІДСТОЮВАЛА ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ

  1. І так має бути. Голова і депутати мають служити громаді,а не навпаки. Мало того, що позакривали садочки майже по всіх селах району, то ще й за школи взялися. Звичайно, що неграмотними легше керувати, та якщо громади будуть триматися разом- досягнемо того чого бажаємо.

  2. За ігнор громади у ВІДСТАВКУ!!!

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *