ЧАС МІРЯТИ ТИСК

Цього тижня у Миколаєві відзначили  День профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії…

У цей день багато жителів та гостей Микола єва, мабуть звернули увагу на  яскравий намет з промовистим написом “Час вимірювати тиск”, що появився біля аптеки у центрі Миколаєва, і де медики, зокрема, завідувачка аптеки Медстрах пані Оксана та її колега пані Марія, вимірювали тиск усім охочим, консультували, а при потребі навіть виписували медичні рецепти на ліки.

Навіщо це потрібно? Як зауважили самі ескулапи, вийшовши на вулицю із тискомірами, вони хочуть нагадатти людям, що про здоров`я треба дбати постійно. А в період різких перепадів температур, воно потребує особливо пильної уваги і людей із серцево – судинними захворюваннями це стосується найбільшою мірою. Адже наслідками таких хвороб є інфаркти, інсульти, різні вади серця та аневризми.
До речі, на час нашої розмови, за інформацією пані Оксани, до їх медичного намету навідалося понад 170 осіб. Багатьом були надані фахові консультації, декому порадили пройти обслідування, а окремим пацієнтам достатньо було виписаного рецепту на ліки.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *