У МИКОЛАЄВІ МАФи МОЖНА СТАВИТИ НАВІТЬ БЕЗ ДОЗВОЛУ ДЕПУТАТІВ!

У середині минулого липня миколаївчани зауважили, що на узбіччі нещодавно відремонтованої вулиці Просвіти почав зводитися якийсь об`єкт. У соцмережах відразу озвучили різні версії – «ще один МАФ», «автобусна зупинка», а гумористи навіть припустили, що це «каса з продажу міжнародних квитків». Втім, що б там не будувалося, в одному миколаївчани були праві – ця споруда ніяк не вписується в ландшафт оновленої вулиці, а головне, – міські депутати, з якими спілкувалися на цю тему, так і не змогли пригадати щоб на це будівництво хтось давав дозвіл.

Отож, щоб не гадати де правда, а де вигадки, а головне, –  пояснити миколаївчанам що за «новобудова» розпочалася практично на тротуарі по вулиці Просвіти, редакція «ЗІ» звернулася до Миколаївської міської ради з інформаційним запитом. І ось що нам повідомили… «… По вул. Просвіти (біля житлового будинку №2 пр. Грушевського) зафіксовано здійснення робіт по монтуванню тимчасової споруди – торгового кіоску для здійснення  роздрібної торгівлі хлібобулочними та кондитерськими виробами, зблокованого із зупинкою громадського транспорту» – йдеться у відповіді на запит. На підтвердження того, що міська рада таки володіє інформацією про новоспечений об`єкт  торгівлі, мені також надали копії рішення 16 сесії  7 –го скликання Миколаївської міської ради №350 від 28.10. 2016 року «Про надання дозволу п. П. Л. на розроблення  комплексної схеми розташування тимчасової споруди – торгового павільйону», саму комплексну схему, лист з відділу містобудування та  архітектури (від 07.04.2017р) з приписом про те, що оскільки тимчасова споруда знаходиться в межах червоних ліній вулиці, для оформлення паспорта прив`язки ТС, цю комплексну схему слід погодити із органами внутрішніх справ, які здійснюють нагляд за дотриманням правил дорожнього руху (ГУ НП у Львівській області), а також рішення про затвердження цієї комплексної схеми, №580 від 28. 04. 2017р.

Крім цього мені повідомили, що у порядку денному сесії Миколаївської міської ради, яка двічі скликалася у липні, але через відсутність кворуму не відбулася, включено проект рішення «Про надання дозволу П.Л.В на розташування торгового кіоску».  Тобто, виходить, що основного документа, який би дозволяв щось будувати у підприємиці ще нема, а вона вже почала роботу? Питається – невже жіночка не могла почекати до сесії? Більше того, невже вона настільки впевнена, що їй дозволять будувати, що  навіть не чекала на результат голосування депутатів? Як на мене це –  щонайменше зухвало. А взагалі – виглядає як натяк, мовляв, – вона вже все «порішала»  з ким треба, а депутати це формальність.

До речі, після нашого запиту (надісланий у міську раду 19.07. 2017р) Миколаївська міська рада надіслала львівській бізнесвумен  П.Л.В Припис (ви тільки подумайте, який дивовижний збіг обставин!) від 19.07.2017р у якому підприємицю попередили про незаконність монтування конструкцій та  поставили вимогу негайно їх демонтувати…

Але, як свідчать факти, ніхто й не збирався нічого демонтовувати. Напевно «рішала» таки не проста особа раз рішення депутатів вважають формальністю!

 

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *