СТРИЙСЬКИЙ ЛІСГОСП СУДИТЬСЯ З МИКОЛАЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ЗА ПРАВО РУБАТИ ЛІС

Як повідомляє Миколаївський районний суд 18 вересня о 11.00 годині відбудеться відкрите судове засідання у справі за позовом Державного підприємства «Стрийське лісове господарство» до Миколаївської міської ради Львівської області про скасування рішення субєкта владних повноважень.

Позивач оскаржуватиме рішення Миколаївської міської ради №484 «Про заборону рубки лісу на території Миколаївської міської ради», прийняте 01 березня 2017 року Миколаївською міською радою на засіданні 23 позачергової сесії сьомого скликання, оскільки вважає його незаконним.

Зокрема у цьому рішенні йдеться про наступне: «… Миколаївська міська рада вирішила: 1.Заборонити ДП «Стрийський лісгосп» проведення рубок усіх видів лісових насаджень на території Миколаївської міської ради Львівської області. 2. ДП «Стрийський лісгосп» до 10.03.2017 року надати на розгляд Миколаївській міській раді Львівської області результати оцінки санітарного стану лісових насаджень, матеріали лісовпорядкування, санітарних та лісопатологічних обстежень лісів на території Миколаївської міської ради та дозвільну документацію щодо проведення рубки лісу у 2017 році. 3. Довести до відома Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Державної екологічної інспекції у Львівській області та ДП «Стрийський лісгосп» про прийняття цього рішення…»

Тобто, зазначеним рішенням міська рада фактично блокувала роботу із будь-яких робіт пов`язаних з рубкою лісу, у тому числі і санітарної чистки. Чи правильно це – скаже суд.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *