НОВОРОЗДОЛЯН ЗАПРОШУЮТЬ СКОРИСТАТИСЯ «ДОСТУПНИМИ ЛІКАМИ»

Новороздільські медики запрошують мешканців міста, які потребують регулярної медикаментозної підтримки здоров`я, включатися у програму “Доступні ліки”, оскільки, як  під час апаратної наради повідомив головний лікар Андрій Ципук, чомусь люди не у повній мірі використовують нагоду отримати препарати безкоштовно чи за зниженою ціною.
Нагадаємо, що в рамках діючої програми, для окремих категорій пацієнтів із хворобами (діабет другого типу, серцево-судинні захворювання і бронхіальна асма) аптеки дають ліки (при наявності паспорта та медичної книжки) на пільгових умовах, а держава потім компенсує вартість медикаментів аптекам. Перелік препаратів, на які поширюється програма, є у вільному доступі. До того ж медики, при виписці рецептів,завжди попереджають своїх пацієнтів про таку можливість
«Прикро буде, якщо новороздільці витрачатимуть свої кошти на препарати, які можна отримати на пільгових умовах, а наприкінці року місто буде повертати державі невикористані кошти…» – наголосив головний медик Нового Роздолу. Тому, новороздоляни, – скористайтеся можливістю!

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *