НА “БАЙКАЛІ” ПОКАЗОВО РЯТУВАЛИ “ПОТОПЕЛЬНИКІВ”

Під час літнього відпочинку тема безпеки на воді завжди актуальна. Відтак, як повідомляє прес-служба ЛОДА, 10 серпня, на озері «Задорожнє» у Миколаївському районі відбулися показові навчання щодо безпечного відпочинку на воді та надання першої медичної допомоги.

Навчання відбулися за участі рятувальників, водолазів Львівської центральної рятувально-водолазної служби, медиків, представників правоохоронних органів та представників місцевого самоврядування.

Під час навчань рятувальники продемонстрували можливі способи порятунку людини на воді із залученням спецтехніки та надання першої медичної допомоги потерпілому.

У зв’язку із тим, що рятуючись від спеки багато людей запланували відпочинок на воді на вихідні дні 12 та 13 серпня цього року, департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає мешканців та гостей області неухильно дотримуватись правил безпеки поводження на воді, а також нагадує орендарям та власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів.

(фото з інтернет -ресурсів)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *