МИКОЛАЇВЧАНИ ПРОПОНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД У КАГУЄВІ (відео)

Зокрема, конкретна пропозиція на цю тему, за словами колишнього начальника Кагуївського кар`єру глини – Зеновія Баранецького, була ним неодноразово скерована до Львівської ОДА  однак, як зазначив активіст, його жодного разу не почули.

Про це чоловік нагадав і під час чергової зустрічі громадських активістів області з головою ОДА Олегом Синюткою щодо обговорення питання про здійснення громадського контролю за фінансуванням територій, що приймають ТПВ зі Львова, яка відбулася у понеділок і на якій сам очільник області чомусь був присутній лише близько десяти хвилин, лише аби озвучити суми виділених за прийом львівського сміття коштів та коротенько розповісти про загальну ситуацію із вивезенням ТПВ у Львові. Далі, нараду вів Назар Романчук, – директор департаменту ЖКУ Львівської ОДА, який запропонував продовжити розмову у запитаннях і відповідях.

Власне, коли активісти поставили владі запитання на тему будівництва сміттєпереробних заводів, і у відповідь прозвучало, що «заводи однозначно будуть» Зеновій Баранецький, не приховуючи емоцій, зазначив, що усе що тут говориться – дурниці. Адже, на його думку, якщо говорити про будівництво сміттєспалювальних підприємств, які є у Європі, то це обійдеться у дуже великі кошти, яких, насправді нема. Тому, як зауважив промовець, проблему можна вирішити значно простіше, збудувавши сміттєпереробний завод у кар`єрі, де він колись працював. «Я пропрацював на цемзаводі 38 років. Начальником кар`єру глини – останні 18 років …І це ідеальне місце, де ми можемо побудувати сміттєпереробний завод.» на що головуючий на зустрічі Назар Романчук запропонував пану Баранецькому поговорити після наради.

До речі, серед активістів, які виглядало, приїхали в ОДА як «група підтримки» Зеновія Баранецького були миколаївчани Микола Гнатів та Ярослав Муха.

Нагадаємо, що у червні минулого року жителі Добрян Тростянецької ОТГ протестували проти будівництва по сусідству із селом полігону ТПВ та сміттєпереробного заводу. Цікаво, чи питання будівництва заводу у Кагуєві пройшло громадське обговорював?

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *