КОЛИ СПІВАЄ КАМІНЬ

Четвертий раз поспіль до Миколаєва з`їхалися  скульптори з усієї  України, аби взяти участь у мистецькому симпозіумі, який триватиме з 21 серпня і до кінця місяця.

Цьогоріч на запрошення організаторів симпозіуму відгукнулися каменотеси Катерина  Немира, Олена Додатко, Наталя Лейкіна, Марина Товкач,  Василь Лев, Людмила Мисько, Юрій Мисько, Микола Лампека, Олексій Абрамов, Артур Гармідер, Віталій Протосеня, Надія Отряжа та Лукаш Пясковський,, які творитимуть скульптури. вписуючись у тематику «Поетика художнього образу». Принаймні, під такою егідою проходить цьогорічний симпозіум.

…Після завершення роботи  митці, вже традиційно, подарують свої творіння з демнянського каменю місту для оздоблення парків і скверів. Щоправда, на жаль, місцева влада не надто ними піклується. Особливо сумно споглядати на них –  у парку 400 річчя Миколаєва, де скульптури, ніби кинуті діти, заблукали у хащах некошених бур`янів і осиротіло виглядають, коли ж то про них подбають…

Втім, не будемо про сумне. Адже симпозіум стартував і місцеві поціновувачі скульптурного мистецтва з нетерпінням чекають чергових несподіванок.

(на фото – Микола Лампека розповідає про свою майбутню скульптуру…)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *