…БО НЕ ЗАСЛУЖИВ

Приблизно так прокоментував колегам – депутатам свій голос «проти» під час голосування за проект рішення «Про надання дозволу Галущаку М.М (учасникові АТО і депутату міської ради ред.)на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки…», яке розглядалося днями на сесії Миколаївської міської ради, депутат провладної фракції, голос якого, як виявилося, був ключовим для прийняття згаданого рішення.

Підстав відмовити прохачеві у наданні такого дозволу, – не було. Адже у проекті рішення, запропонованого депутатам для голосування, земельна комісія чітко рекомендувала надати його. Більше того, усі попередні проекти рішень аналогічного змісту, які вже пройшли процедуру голосування, були підтримані депутатами одноголосно, відтак, голос «проти», у вирішенні земельного питання для учасника АТО, може свідчити лише про те, що той, хто його віддав, зводить з ветераном якісь особисті порахунки, що аж ніяк не робить честі репутації депутата.

До речі, ситуація виглядає ще більш цинічно, якщо взяти до уваги той факт, що майже відразу після того як питання «АТОвця» «не пройшло», депутати підтримали рішення про «уточнення земельної ділянки» ( у бік збільшення ) для родички секретаря ради В. Підлужного. Звісно! Що тут скажеш, – як мовиться, з начальством треба жити дружно!


Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *