З 1 ЛИПНЯ ПЕНСІОНЕРИ НЕ ЇЗДИТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО

Як повідомляє департамент транспорту та зв’язку Львівської ОДА, з 1 липня, у громадському транспорті на Львівщині пенсіонери будуть платити 50% від вартості проїзду .

Зокрема, директор департаменту Роман Кокотайло зазначає, що Закон України про соціальний захист і соціальні стандарти передбачає, що безоплатний пільговий проїзд надається усім пільговим категоріям, які закріплені у законах України. Однак, Постанова Кабміну, яка надає право безплатного проїзду пенсіонерам, не належить до Законів України.

«Щоб не зупинити транспортні перевезення у Львівській області, – вносимо певні зміни. Учасників бойових дій перевізники і надалі перевозитимуть безкоштовно і за це не хочуть ніякої компенсації, бо розуміють, що це їх спільна соціальна відповідальність за тих людей, які нас зараз захищають на сході України. За усі інші пільгові категорії населення додатково вишукуємо кошти із обласного бюджету на подальше фінансування у третьому кварталі. Щодо пенсіонерів буде діяти знижка 50% вартості проїзду», – повідомив чиновник.

 

 

 

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *