УСІ МИ НАРОДЖЕНІ ДЛЯ ЖИТТЯ…

Цілих п`ять днів ( з 10 по 15) липня  тривав тренінговий табір для дітей та молоді «Веселі канікули з Богом».у селах Дроговиж та Устя.

З благословенням та підтримкою отця Романа Коцопея та за участю молодих провідників, зокрема, Олі Лутчин, Оксани, Баран, Ірини Здебської та Галини Лутчин, які , до речі, протягом квітня-травня  пройшли навчальний курс аніматора “Думай, Дій, Твори”, і цей табір став для них іспитом на готовність до самостійного таборування з дітьми та молоддю, у таборі взяли участь  162 учасники.

Темою табору була «Швидка допомога для душі». Кожного разу свій день діти розапочинали з молитви ікоротеньких повчальних промов священиків. А після цього діти не мали вільної хвилини для смутку чи нудьги. Банси, майстер класи, великі ігри, “Морський бій”, квест…

Щоправда, ключовими  у цьому напруженому графіку розваг і начань були короткі катехези з тематичними сценками. Головним героєм цьогорічних Веселих Канікул організатори табору призначили Незнайка, який в ігровій формі допомагав дітям пізнати “Яким є наш Бог”, “якою великою є Його Любов”, “Совість, як голос Божий у наших серцях”, “Духовні недуги і Сповідь як лік для душі”, а головне, –  що “усі ми народжені для життя вічного”.

За час табору діти знайшли нових друзів, навчилися з користю проводити вільний час, а головне – побули разом з Богом.

Приємно, що на допомогу організаторам таюору зголосилась старша молодь з Дроговижа та Устя.

(фото із соцмереж)

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *