У НОВОМУ РОЗДОЛІ БУДЕ ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ?

За інформацією новороздільських медиків 30 людей з території Розділля, яка включає в себе Новий Розділ та навколишні села  двох районів (Миколаївського і Жидачівського) потребують гемодіалізу.  І на сьогодні їм доводиться тричі на тиждень їздити на цю процедуру в обласний центр.  

Проте. зовсім недавно, завдяки спільній праці депутатів різних рівнів та керівництва міської ради Нового Роздолу  появилася надія, що на базі урологічного відділення Новороздільської міської лікарні буде створено  відділення хронічного гемодіалізу. Про це йдеться у відповіді на депутатський запит щодо можливостей відкриття такого відділення з Департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації. Зокрема, у листі йдеться про наступне: « У структурі  Новороздільської міської лікарні є міжрайонне урологічне відділення, де лікуються пацієнти з хворобами нирок та сечовивідних шляхів з міста Новий Розділ, Миколаївського та Жидачівського районів. Також є відділення реанімації та інтенсивної терапії, де працюють кваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які можуть, при необхідності, надати хворим з важкою нирковою патологією невідкладну допомогу в умовах реанімації.

Власне, на базі урологічного відділення, після додаткового вивчення та детального опрацювання, є перспективи створення відділення хронічного гемодіалізу. Медичний персонал готовий пройти спеціалізоване навчання у такому відділенні…»

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *