У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ВИБОРЦІВ

У минулу п`ятницю активісти зі Штабу порятунку Миколаєва провели збори виборців про які було оголошено на громадських слуханнях, що відбулися 27 червня, на порядку денному яких основним було питання про  відкликання з посади миколаївського міського голови Андрія Щебеля.

На  участь у зборах зареєструвалися понад 60 осіб ( за законом потрібно не менше 50). Після обрання головуючого, секретаря та лічильної комісії) виборці, під наглядом представників територіальної (Володимир Титаренко) та районної (Ярина Гичка) виборчої комісії заслухали і проголосували спочатку за порядок денний. А потім і за проект рішення зборів. Крім того було затверджено єдиний бланк для збору підписів миколаївчан за відкликання мера, а наостанок – затвердили список активістів, які їх збиратимуть.

Після голосування Володимир Титаренко та Ярина Гичка надали активістам консультації як правильно працювати з людьми, які моменти враховувати при зборі підписів. Наприклад, Володимир Титаренко наголошував на тому, що підписи не повинні повторюватися, що підписуватися повинні лише виборці, які мають на це право. Тобто, – людина, яка ставить підпис, повинна бути внесена у реєстр виборців Миколаєва.

«Ми будемо перевіряти правдивість підписів. Тому, якщо беретеся за цю справу, – будьте уважні, наполегливі і чесні. Адже від цього залежить кінцевий результат», – зауважив голова територіальної виборчої комісії Володимир Титаренко.

Наостанок, – активісти, які вже найближчим часом навідуватимуться до осель миколаївчан, написали відповідні заяви та обговорили початок наступного етапу порятунку Миколаєва…

Річ у тому, що багато миколаївчан виступають ще і за відкликання тих 14 – ти депутатів, які всупереч рішенню громади – проголосували за прийом сміття зі Львова. Оскільки процедура відкликання депутатів трохи відрізняється від процесу відкликання міського голови, – домовилися – детальніше вивчити законодавство і найближчим часом знову  скликати збори виборців.

Про старт початку збору підписів та списки тих, хто цим займатиметься повідомимо після висновку виборчої комісії.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *