ТРОСТЯНЕЦЬКА ОТГ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ПОЛЯКАМИ

26-27 червня цього року Тростянецьку об’єднану територіальну громаду відвідала польська делегація з гміни Голуб-Добжинь на чолі з війтом Markом Ry?owicza для підписання угоди про співпрацю.

Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережах голова ОТГ пані Олександра Леницька, в ході робочої зустрічі, окрім підписання вищезгаданої угоди, вони також обговорювали питання, стосовно можливостей подальшої співпраці у галузі культури, освіти, сільського господарства і, звісно ж, обміну досвідом у здійсненні місцевого самоврядування.

Крім робочих моментів, гостюючи у Тростянецькій ОТГ, польська делегація скористалася чудовою нагодою відвідати палац Станіслава Скарбека, костел у Демні, Стільське городище, відпочинковий комплекс «Медовий Блюз» в Липівці, садибу Вишинських в Тростянці, заклади культури та освіти, а також оглянути найвідоміші  історичні об’єкти міста Львова.

За словами пані Олександри,- візит делегації з Голуб – Добжиня є першим кроком на шляху до створення довгострокового і багатостороннього співробітництва між двома громадами.

Особливу подяку голова ОТГ висловила  пану Вєславу Ягельському, який допоміг полякам і українцям у встановленні контактів і став учасником делегації, виконуючи роль перекладача.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *