НОВОРОЗДІЛЬСЬКИЙ БАСЕЙН ЗМІНИВСЯ ДО НЕВПІЗНАННЯ

Літо у розпалі і мрії кожного з нас спрямовані на відпочинок. Ну, а якщо не вдається вирватися у відпустку, то хочеться бодай окунутися у якусь прохолоду чи то тінь гірських лісів, або ж гладь озера чи річки. Втім, іноді й такий відпочинок не завжди доступний, відтак, відразу починаєш шукати можливості десь на місці. Отож, не дивно, що сьогодні ноги якось мимоволі понесли до новороздільського басейну, де триває реконструкція, щоб оцінити вже зроблене і поцікавитися: «ну, коли вже там можна буже поплавати?»

Скажу відразу, – побачене потішило. Адже з часу останнього репортажу там багато що змінилося. Наприклад, ще на підході до споруди зауважила, що її парадний вхід прикрашають добротні двері із сучасного матеріалу, а всі віконні отвори також вже закриті вікнами.

У середині приміщення – теж багато змін. Як розповів керівник Комунальної установи «Басейн «Дністер» Володимир Засанський, практично усі будівельні роботи закінчили і тепер штукатури із спеціалізованої бригади ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» активно штукатурять усі стіни.

«Штукатурки маємо ще дуже багато, практично половину –  зауважує пан Володимир, який охоче погодився провести мені маленьку екскурсію, – ви ж самі бачили, що усі зовнішні стіни, а подекуди й внутрішні – були вимурувані заново, але у тих приміщеннях, де цей етап роботи вже позаду, почали роботу сантехніки і електрики. Вони, згідно із проектною документацією, підготовляють усе для облаштування санвузлів, душових, роздягалень. Взагалі, – продовжує розповідь мій «гід», – кожного дня на об`єкті працює не менше десятка будівельників. Так що чутки про те, що реконструкцію басейну призупинено, не мають підстав…» – підсумував керівник комунальної установи і далі ми просто мандрували майбутніми спортзалами, душовими, тренерськими, які вже не лякали руїнами, а навпаки – вселяли надію, що ось-ось тут залунають голоси майбутніх олімпійців та їх тренерів.

  На завершення пан Володимир розповів, що перша черга реконструкції підійшла до завершальної фази. Далі – розпочнеться друга черга – це оздоблювальні роботи та встановлення дороговартісного обладнання, яке обслуговуватиме чашу басейну, а також – внутрішні мережі обігріву приміщення і таке інше. А загалом, роботи ще дуже багато. Та головне, – вона робиться, відтак, можна ствердно сказати, що й відкриття установи не забариться і новороздоляни, нарешті, не лише влітку, але й у холодну пору року не шукатимуть можливостей для проведення дозвілля на воді.

           

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *