МИКОЛАЇВСЬКІ АКТИВІСТИ ЗУСТРІЛИСЯ З СИНЮТКОЮ (відео)

7 липня у Львівській ОДА відбулася запланована зустріч миколаївських активістів зі «Штабу порятунку Миколаєва…» з очільником області Олегом Синюткою.

Насамперед хочу зауважити, що незважаючи на непорозуміння, яке сталося напередодні через поведінку представниці комунального ЗМІ міста Миколаєва, зустріч пройшла у дуже теплій і невимушеній атмосфері.  Спочатку активісти розповіли про ситуацію, яка вже кілька років нагнітається навколо миколаївського  сміттєзвалища, а фактично з моменту початку робіт з реалізації проекту полігону генпідрядником ТзОВ «Альфа – Омега»,  а завершили нещодавньою скандальною історією із так званим інвесторм фірмою «Екотех». Далі, – запропонували конкретні шляхи вирішення проблеми будівництва полігону ТПВ, які були напрацьовані двома комісіями, створеними при Миколаївській міській раді та Миколаївській районній раді, та озвучили проблеми, в основному з коштами, які, на думку активістів, при сприянні голови Львівської ОДА реально вирішити.

Вислухавши усі аргументи миколаївчан, та ознайомившись із представленими документами, Олег Синютка, у деяких моментах не приховуючи здивування, адже про все це керівники району і міста ніколи з ним не говорили, зацікавився пропозиціями миколаївчан і навіть виявив бажання негайно виїхати на миколаївське сміттєзвалище, аби на місці вивчити ситуацію. Відтак, продовження розмови у визначений час відбулося вже у Миколаєві.(див. відео)

Після огляду місця складування ТПВ та території, на яку є проектна документація Олег Синютка зазначив, що безвихідної ситуації він тут не бачить. Оскільки екран реально зробити і для цього потрібні лише кошти, то є зміст проблему вирішувати. Проте, наразі, обласний очільник утримався від конкретних обіцянок і запропонував активістам ще раз зустрітися після детального вивчення проблеми.

До речі, поки активісти з головою ОДА шукали можливості як збудувати екран на  миколаївському полігоні ТПВ, надійшла “інсайдерська” інформація, що Миколаївська міська рада скликала бюджетну комісію, аби  1 мільйон 700 тисяч гривень, виділених на покупку сміттєвоза,  і які “сміттєва” комісієя запропонувала змінивши цільове призначення використати  на будівництво полігону ТПВ, – перекинути на впорядкування сміттєзвалища…  На щастя, завдяки пильності окремих депутатів, їм цього не вдалося.

Як бачимо, міська влада не робить висновків і не перестає займатися інтригами та самоуправством. Цей факт дуже здивував голову ОДА і, напевно, він вже зробив відповідні висновки.

 

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *