«БУДЕМО ПРОТЕСТУВАТИ, ПОКИ НАС НЕ ПОЧУЮТЬ…» (відео)

Так заявили жителі села Криниця, які сьогодні вже вдруге вийшли на акцію протесту ( люди перекрили дорогу сполученням Пісочна – Трускавець) проти перетворення їхньої школи у філію.

Як зауважила депутат Миколаївської районної ради, жителька села – Оксана Вдовичин «людей знову кинули». Річ у тому, що 11 липня селяни вже протестували проти намагання влади зробити їх школу філією. Проте, після обіцянки керівництва району, яке приїхало до людей скликати ще раз сесію і вирішити це питання, – люди розійшлися.

Сьогодні у Миколаївській районній раді відбулася позачергова сесія, скликана спеціально для розгляду питання про скасування рішення про статус опорної школи для освітнього навчального закладу сусіднього села Більче, де Криницька школа мала бути її філією, але депутати знову проігнорували прохання криничан, відтак, люди, які від початку сесії, точніше, з 10 години ранку, чергували на дорозі, миттєво перекрили дорогу.

«Наше село не є маленьким, тут проживають 84 школярі та ще багато малюків дошкільного віку, – емоційно розповідають жіночки старшого віку, – тому не можна допускати, аби ці діти залишилися без школи…»

Оскільки Криницька школа знаходиться у дуже старенькому приміщенні, люди переконані, що у районі не захочуть виділяти гроші на його підтримку і з часом це призведе до закриття школи.

«Ми збудували у селі дві церкви, то з часом змогли б збудувати і школу.» – кажуть учасники акції протесту.

Однак, як з`ясувалося, і з будівництвом не все так просто. Як розповіли селяни, у них є проект, були навіть матеріали на фундамент нової школи. Але сільська влада усе продала, а тепер ще й хоче знищити те що є «Невже наші діти повинні здобувати освіту по чужих школах?» – обурюються селяни.

На жаль, ніхто з влади так і не відреагував на протест селян. Чиновники навіть не врахували той фактор, що  водії і пасажири, які стали мимовільними заручниками ситуації, потерпають від спеки. Благо, – протестуючі виявилися більш гуманними і періодично пропускали рейсові автобуси.

Та, як повідомили селяни на цьому вони не зупиняться і анонсували чергову акцію протесту, проте, вже на міжнародній трасі Київ – Чоп. Відповідні заяви зареєстровані  у правоохоронних органах та інших компетентних службах.


Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *