СТІЛЬСЬКО КЛИЧЕ НА ФЕСТИВАЛЬ

           

Перший фестиваль української пісні «Співоче Стільсько» відбудеться завтра 16 липня і розпочнеться о 12.00 молебнем біля пам’ятника Ісусу Христу.

У програмі фестивалю передбачена святкова програма за участю колективів народної художньої творчості, розважальні атракціони для дітей, екскурсія в етнографічний музей, частування українським борщем та кулішем, а також майстер-класи народних умільців і, звичайно ж, мандрівка з Орестом Корчинським столицею Білих Хорватів. Адже – це середньовічне поселення білих хорватів, яке, до речі, розташоване вздовж східних околиць сіл Стільсько і Дуброва Миколаївського району, оповите багатьма таємницями і його історія завжди викликає інтерес не тільки у туристів, але й у місцевих туристів.

До речі, у 2001 році Стільське городище внесли до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. У 2003 році Верховна Рада постановила вивчити питання щодо створення на території городища державного історико-культурного заповідника. У вересні 2015 року депутати Львівської обласної ради було ухвалили рішення щодо створення історико-культурного заповідника на території давнього Стільська.
Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії