УЧАСНИК АТО З МИКОЛАЄВА ПОСКАРЖИВСЯ НА МІСЬКУ ВЛАДУ

До “Електронної книги скарг України” написав  миколаївчанин  Андрій, який після повернення з АТО звернувся до Миколаївської міської ради із заявою про виділення йому земельної ділянки під будівництво житлового будинку, однак, – вже третій рік чекає обіцяного.

Зокрема, у своєму листі чоловік пише: «Я, як учасник АТО, вже третій рік чекаю на земельні ділянки, на запит де є ділянки весь час говорять, що документи роблять, на квартирний облік не ставлять без причини. Я живу в приватному будинку, який збудований у 1917 р. Будинок без фундаменту, цвилість, грибок, перекриття не надійне, будинок дає тріщини, проживаю з вагітною дружиною і двома малолітніми дітьми. Міська рада не надає ніяких допомог і в будь якій проблемі  бездіє! Маю усі підтверджуючі документи.Допоможіть добитися справедливості!»

Тим часом, депутати Миколаївської міської ради  без жодних черг отримують ділянки. Наприклад, нещодавно депутати проголосували за земельку для депутатки від фракції БЮТ  – Ліді Буфан. А, депутатка від «Свободи» пані Галина Максимович, судячи із даних електронної декларації за 2016 рік, за останні три роки розжилася аж на п`ять земельних ділянок…

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *