РУБІЖ – ПРОЙДЕНО, АЛЕ ЗБІР ПІДПИСІВ ТРИВАЄ

Як повідомляють миколаївські активісти, у Миколаєві підходить до завершення процедура збору підписів за відкликання  міського голови Андрія Щебеля із займаної посади за народною ініціативою.

За законом на збір підписів миколаївчанам було відведено двадцять днів, які закінчуються у понеділок. І хоча вже на сьогодні, за попередніми підрахунками, необхідна їх кількість зібрана, зважаючи на те, що бажаючих підписатися проти нинішнього мера виявилося значно більше, процедуру збору підписів вирішили не припиняти. «Тому, усі, до кого з якихось причин не прийшли з підписними листками, а величезне бажання продемонструвати своє волевиявлення є, запрошуємо до намету, який ще два дні стоятиме у центрі міста по вулиці Івана Франка (біля супермаркету «Наш Край») і власним підписом долучитися до процесу » – наголошує представник ініціативної групи Володимир Паньків.

Він також зауважив, що право голосу мають лише зареєстровані жителі Миколаєва, яким виповнилося 18 років. А щоб підтвердити інформацію про себе – підписант повинен мати з собою паспорт громадянина України.

До речі, як розповіли активісти, багато миколаївчан, підписуючись за відкликання мера, цікавилися, чому не збирають підписів за відкликання 14 депутатів, які разом з мером проігнорували думку громади щодо питання завезення на місцеве сміттєзвалище львівського сміття. Тому, під час робочих зустрічей активісти вирішили, після збору підписів за відкликання міського голови А. Щебеля ініціювати ще одні збори виборців, на яких буде винесено питання щодо відкликання вищезгаданих депутатів.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *