ЗА СТВОРЕННЯ РУДНИКІВСЬКОЇ ОТГ НАВІТЬ ГОТОВІ СУДИТИСЯ?

Народні обранці Рудниківської, Раделицької та Гірської сільських рад минулого тижня зібралися на спільну сесію, аби підтримати лист – звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Кабінету Міністрів та відповідного Комітету Верховної Ради, а також голів Львівської обласної ради та ОДА щодо зволікання останніми із відповіддю – висновком, який би дав можливість цим радам розпочати процес об`єднання у територіальну громаду.

Як зазначив, головуючий на сесії сільський голова села Рудник Степан Дубик, лист –прохання щодо реєстрації Рудниківської ОТГ, (нагадаю, до неї увійдуть три ради Рудниківська, Раделицька та Гірська), економічну ефективність якої підтверджено, в обласній адміністрації та обласній раді був зареєстрований ще 12 січня цього року ( загалом процес формування ОТГ був започаткований ще у 2015 році). З того часу ініціативна група зробила усе, що вимагалося  за процедурою для початку добровільного об`єднання: мала неодноразові зустрічі із представниками відповідних обласних структур, організувала у зазначених селах громадські слухання за участю представників влади району і області, де місцеві виборці вкотре підтвердили бажання створити ОТГ, однак, до сьогодні відповіді – висновку, який би Львівська ОДА мала підготувати протягом десяти днів після подання ініціативною групою усіх необхідних документів, і який необхідний для початку процесу об`єднання, так і не надала. Саме це і стало причиною для звернення народних обранців до вищих владних структур.

Втім, на цьому, як розповіли представники ініціативної групи, вони зупинятися не збираються. І в разі якщо область і надалі безпідставно зволікатиме з висновком, вони готові навіть судитися.

До речі, у листі до київських чиновників представники громад також просять Кабмін в разі актуалізації Рудниківської ОТГ, включити її у перспективний план.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *