У МИКОЛАЄВІ ВІДКОРИГУВАЛИ ТАРИФИ. ВОДА ЗНОВУ ПОДОРОЖЧАЛА…

15 червня  у Миколаївській міській раді відбулося «таємне» зібрання виконкому на якому, серед іншого, були прийняті рішення про «відкориговані тарифи» (читай про їх підняття) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по МКП «ЖКУ»,  на послуги з вивезення, розміщення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, а також на воду та водопостачання.

Втім, спочатку кілька слів про саме зібрання. Наголошуючи на слові «таємне», маю на увазі відсутність на офіційному сайті Миколаївської міської ради  оголошення про скликання цього виконкому, а також – порядку денного та проектів рішень, які розглядалися на тому зібранні. Відтак, є підстави вважати, що було порушено ст. 4 ЗУ «Про місцеве самоврядування», у якому йдеться про основні принципи місцевого самоврядування (народовладдя. законності, гласності і таке інше), а відтак, виходить, що прийняті рішення не можуть бути законними… До речі, повертаючись до роботи офіційного сайту Миколаївської міської ради, завдання якого якраз і полягає у забезпеченні отих принципів гласності і законності роботи влади, виглядає на те, що з цим завданням він, відповідно і міська рада, яка повинна його наповнювати інформаційно, не справляється. Адже у деяких його розділах інформація останній раз виставлялася ще у минулому році, або навіть у минулій каденції (див фото)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тому, під сумнів можна поставити не лише всю роботу виконкому та, начебто, прийняті ним рішення, а також поставити питання про невідповідність займаній посаді керуючого справами виконкому Юрія Шпака. Адже це, мабуть, його робота – готувати проекти рішень, слідкувати за їх оприлюдненням? На жаль, депутати не надто переймаються такими «дрібницями” і коли така пропозиція (про розпуск виконкому та звільненя керуючого справами)  була озвучена на одній із сесій Миколаївської міської ради, – вони її не підтримали. Влаштовує така робота?

Щодо відкоригованих тарифів, то  вже у липні ціна на водопостачання  для миколаївчан зросте майже на 24%, на водовідведення – на 1.0%. Зокрема, за куб води –  населення платитиме 12 грн 52 копійки, за водовідведення – 8 грн 12 коп. (разом 20 грн 64 коп). Крім того, проведено калькуляцію додаткових послуг, які надаються МКП «Миколаївводоканал» – (опломбування, або зняття пломби з приладів обліку води (з ініціативи абонента), видача технічних умов для встановлення приладу обліку води, підключення до системи водопостачання та водовідведення).

Вартість послуги з вивезення, розміщення та захоронення побутових відходів миколаївчанам, які проживають у приватному секторі, коштуватиме 8 грн на місяць з однієї особи. Мешканцям багатоквартирних житлових забудов – 7 грн. 43 коп. і. т. д

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *