НОВОРОЗДІЛЬСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНОМУ ПАРКУ – БУТИ!

Індустріальний парк, який буде створено на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства “Сірка”, нарешті внесено до Державного реєстру індустріальних парків України.

Відповідне рішення було ухвалено Міжвідомчою комісією, яка 13 червня засідала у Міністерстві економіки, відтак, тепер вже із впевненістю можна сказати, що  поблизу Нового Роздолу появиться промисловий майданчик новітніх екоощадних технологій та виробництва серед основних напрямків діяльності якого, згідно із його концепцією, є виробництво продуктів і започаткування технологій, які зменшуватимуть споживання природних ресурсів та енергії, виробництво матеріалів та продукції з сировини біологічного та вторинного походження, а також обробка вторинної сировини.

Нагадаємо, що концепцію Новороздільського індустріального парку було затверджено ще у липні 2015 року. Тоді ж документи для внесення парку у відповідний Державний реєстр були надіслані до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України і до цього часу зазначена земельна ділянка нічим не відрізнялася від усіх інших ділянок на території промзони. Однак, тепер, коли її внесено до держреєстру, для потенційних інвесторів вона може бути цікавою тим, що при започаткуванні певного виду діяльності на цій ділянці вони користуватимуться певними пільгами, наприклад, при оподаткуванні чи платі за користування земельною ділянкою.

Як зазначають у Новороздільській міській раді, – найближчим часом планується оголошення конкурсу із визначення керуючої компанії щодо управління індустріальним парком, яка самостійно, або у співпраці з міською адміністрацією працюватиме над залученням бізнес – проектів, які працюватимуть на території Новороздільського індустріального парку.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *