«НАДЗВИЧАЙНА КОМІСІЯ» В «ОБЛОЗІ» ПОЛІЦІЇ (відео)

13 червня міський голова Миколаєва Андрій Щебель вдруге скликав надзвичайну комісію. Мотивацією, як заявив чиновник у своєму фейсбучному пості, став (цитую) «надзвичайний стан у місті, що виник у зв’язку з припиненням роботи по упорядкуванню сміттєзвалища через дії Комісії з питань сміттєзвалища».  І хоча тема сміття для жителів Миколаєва, звісно, дуже болюча, цього разу не заяви  мера про чергове «всепропало» викликали інтерес миколаївчан, а … присутність великої кількості поліції у міській раді під час засідання тієї комісії.

Так, так! Ви тільки уявіть – поки чиновники ( а більшість комісії складають саме підлеглі мера) майже годину «екстренно» приймали рішення про скликання позачергової сесії Миколаївської міської ради – три машини поліціянтів під міською радою охороняли їх спокій! Від кого охороняли, – з`ясувати так і не вдалося, бо у відповідь на це запитання  правоохоронці лише посміхалися. При цьому, – поряд не було помічено жодного терориста чи озброєного злочинця. Ну, хіба що, може, міський голова щось знав, бо надто вже неприродно поводився (з переляку, видається, навіть перестав впізнавати присутніх) і говорив про речі, які давно усім відомі. Наприклад, що сміттєзвалище у катастрофічному стані, що грошей на його впорядкування нема, що треба щось робити. І, звичайно ж, вже традиційно, – що винні у цьому активісти і громадська комісія. Зрозуміло, що усі ці «ахи» та «охи» мер провадив до одного висновку – мовляв, ніхто не зможе навести лад з нашим сміттям, окрім як «інвестор». Щоправда, вголос про це чиновник не говорив. Та й, взагалі, схоже, для тих, хто не підтримує його «сміттєву політику», зокрема й представників депутатської комісії, був заготовлений інший сценарій і, очевидно, саме з цією метою були запрошені представники правоохоронних органів.

Та – не судилося! Зробити чергове шоу і перекласти відповідальність за власну бездіяльність та безгосподарність на інших мерові не вдалося. І тут дуже актуальною для Щебеля буде порада, яку прем`єр міністр України Володимир Гройсман дав міському голові Львова Садовому – «Не шукай крайніх, а візьми і зроби». Адже миколаївчани дуже добре розуміють, для чого нагнітається ситуація навколо сміттєзвалища. Більше того, – вони пам`ятають, хто при владі останні чотири роки.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *