МОВНИЙ ТАБІР У ГІРСЬКОМУ

Два тижні тому у Гірському НВК стартував літній мовний табір GoCamp. Разом із учителем англійської мови Наталією Харко та волонтером із Сингапуру – Liang Sheng Ou-Yang 40 учнів цього навчального комплексу отримали можливість відпочити з користю.

Основною темою, яку під час відпочинку намагалися освоїти таборяни, – «Лідерство та кар`єра» Як зазначає у своєму блозі сама педагог пані Наталія Харко, яка, до речі, у квітні пройшла тренінг у Києві, де опановувала інтерактивну методологію викладання іноземної мови, а також основи створення програми пришкільного мовного табору, тема є доволі “дорослою “, проте її завдання розраховані для дітей 11-15 років. Відтак, під час навчальних англомовних забав,  нових відкриттів про культуру та традиції інших країн (Сингапур і Україна), пізнавальних  екскурсій та активного відпочинку  школярі охоче навчалися лідерських якостей, мали змогу визначити своє місце в суспільстві та навчалися долати внутрішні бар’єри та культурні стереотипи.

Безперечно, увесь процес навчання не був би таким цікавим без сингапурця «Лінг Шенга». Адже цей юнак швидко освоївся в колективі українських школяриків, завоював їх авторитет і, як справжній друг, завжди був у центрі уваги спілкування дітвори, яка мала завдання – навчитися спілкуватися англійською, а закордонний гість – допомогти їм у цьому.

 

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *