ДОСТУП ДО ВОДИ НЕ ПОВИНЕН БУТИ ОБМЕЖЕНИМ

      21 червня львівські чиновники з управління з охорони та контролю з використання земель ГУДГК у Львівській області, а також  помічник депутата ВРУ Володимира Парасюка Роман Андрус спільно із представниками Яворівської  РДА, Громадської ради при Яворівській РДА, громадськістю правоохоронними органами, представниками прокуратури.взяли участь у виїзній нараді щодо будівництва на земельних ділянках біля Яворівського водосховища (Затопленого кар’єру ЯДГХП» Сірка») на території Терновицької та Залузької сільських рад.

Розпочалось засідання з огляду території та розмови з представниками власників та орендарів, які здійснюють свою діяльність на цій території. Адже визначення статусу Яворівського ДГХП «Сірка» як озера є проблемою для того, щоб встановити відстань, яка буде вважатися  прибережною. Піднімалися також проблемні питання – освоєння території та рекультивація земель Яворівського кар’єру, самовільного незаконного будівництва об’єктів в приозерній смузі водосховища, відсутність дозвільних документів на встановлення тимчасових будівель, порушення меж прибережної захисної смуги.

За підсумками засідання комісією прийнято рішення 15 липня провести ще одне виїзне засідання комісії на території Яворівського ДГХП «Сірка», щоб перевірити усунення, тих проблем, які були зафіксовані  при огляді ділянок біля Яворівського водосховища та наявність безперешкодного доступу до водосховища

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *