ДИТЯЧІ МРІЇ – ЗБУВАЮТЬСЯ!

День захисту прав дітей у Новому Роздолі – відзначили грандіозною програмою, яку вихованці міського Будинку дитячої та юнацької творчості представили для дітей із різних вразливих категорій і, звичайно ж, для всіх присутніх.

Загалом, як розповідають очевидці події, у святі дитинства взяли участь 50 дітей, яким, через різні причини, живеться не надто солодко. Під час святкування малеча  сиділа найближче до сцени і уважно слідкувала за усім, що відбувається поряд.

Варто зазначити, що попри насиченість святкової програми (було багато пісень і танців, були кумедні клоуни, багато подарунків і солодке частування), найбільше малечі сподобалася казкова вистава про русалоньку Аріель, роль якої під керівництвом невтомного і натхненного керівника маленьких театралів БДЮТ – Лілії Томащук, надзвичайно талановито виконала Анюта Гелеш.

Та найбільша радість чекала дітей на завершення: їм вручили подарунки, про які вони мріяли, а потім дружно смакували фрукти і солодощі, пили соки та смакували піцу, яку місцевий активіст – Степан Семерак спеціально закупив. Адже, вивчаючи за допомогою анкет смаки дітвори, пан Степан зауважив, що саме цю страву діти вказували як найулюбленішу.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *