У МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПРАЦЮВАВ АСФАЛЬТНИЙ ЗАВОД

Сьогодні на території Розвадівської ОТГ, а точніше, на промисловому майданчику ПАТ Миколаїв – Львівського комбінату будівельних конструкцій, відбувся урочистий запуск асфальтного заводу ТзОВ “Алов”, потужністю 180 тонн асфальту за годину, збудований за участю азербайджанського інвестора.

Слід зазначити, що ззгадане підприємство є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 мільйонів євро і на початку його запуск дасть можливість забезпечити робочими місцями близько 100 працівників із середньомісячною зарплатою 6000 гривень, а з нарощуванням об’ємів виробництва кількість робочих місць збільшуватиметься.

ТзОВ “Алов” володіє 39 одиницями високотехнологічого обладнання та важкою технікою серед якої гудранатори, віброкатки, фрези, самоскиди, виробниками яких є європейські приладобудівні та машинобудівні підприємства і це свідчить про те, що окрім сировини підприємство має усі можливості для здійснення якісних дорожніх робіт.

Власне, перед тим як перерізати символічну червону стрічку, та запустити потужні механізми, виконуючий обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України  Славомір Новак зазначив:«Відкриття таких заводів – знак оживлення та покращення інвестиційного клімату в державі. На сьогоднішній день Львівщина є лідером із використання державних коштів на ремонти та будівництво  доріг в  Україні. Відтак, Львівщина – гарний приклад співпраці між бізнесом, облдержадміністрацією, різними рівнями влади та службами, які відповідають за ремонт та будівництво доріг, у тому числі Укравтодор».

До речі, на церемонію відкриття нового підприємства також прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак, заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, а також представники Миколаївської районної влади Тарас Оприск, Тарас Зубрицький, депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, новообраний голова Розвадівської ОТГ Роман Сидор та, тепер вже колишній, сільський голова Юрій Шух та ще багато гостей. Міський голова Миколаєва Андрій Щебель був, мабуть, єдиним хто проігнорував запрошення керівництва «Алову». Напевно образився чоловік, що його музичній «джаз банді»  не дали виступити на корпортиві.

А якщо говорити серйозно, то йому таки вартувало б побувати на цій події. Адже як нам стало відомо, ТзОВ «Алов» наразі має пустомитівську реєстрацію і однією з умов його будівництва тут було, – перереєстрація у нашому районі, аби підприємство сплачувало податки за місцем діяльності. Втім, оскільки територіально землі на яких розмістився завод належать до Розвадівської ОТГ, а її керівництво вже зробило перші кроки до співпраці, є велика ймовірність, що й реєструватися ТзОВ «Алов» буде там, де йдуть на діалог.

Ще одним цікавим нюансом роботи підприємства є той факт, що на сьогодні там працюють здебільшого азербайджанські спеціалісти, які навчатимуть українців, аби з часом вони змогли працювати самостійно.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *