ВЕСНА І МАТИ…

Цьогорічне свято матері, яке припало на 14 травня, Новороздільський «Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор» провів, як завжди, дуже яскраво і казково. Підопічні «Тавору» представили увазі всіх присутніх інсценізацію української народної казки «Кривенька качечка».

Але казка, – це лише маленька частинка великої святкової програми, яку незвичайні аритисти підготували для своїх матусь, аби висловити їм вдячність за любов і турботу за безмежне терпіння і самопожертву. Зокрема під час свята прозвучало багато пісень, віршів відбулись веселі конкурси, під час яких мами разом з дітьми малювали дім мрії, співали пісні. Також діти навпомацки впізнавали своїх матусь, відгадували загадки. Однак найбільше присутніх розчулив вальс під пісню «Рідна мати моя», де кожна мама була запрошена до танцю, і це  дало особливе відчуття,  що це свято саме для них.

Наприкінці святкування директор Новороздільської центральної міської бібліотеки, пані Галина Приріз, подарувала учасникам щоденних програм сувеніри ручної роботи з написом «Мама мене любить». А матері отримали від своїх дітей сувеніри – несподіванки – квіти і саморобки «З днем Матері».

Дзвенислава ЗАСЕДКО,

асистент «Центру «Тавор»?

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *