РУДНИКІВСЬКА ОТГ. БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?

У неділю, 30 квітня, у селах, які висловили готовність об`єднатися у Рудниківську ОТГ,  це, зокрема, Рудники, Раделичі, Гірське (Липиці), відбулися громадські слухання  за участю першого заступника голови ОДА Ростислава Замлинського , голови Миколаївської райдержадміністрації Тараса Оприска та інших спеціалістів Миколаївської РДА.
Варто зазначити, що слухання скликалися  для того, аби разом з громадськістю цих сіл  обговорити питання щодо формування Рудниківської ОТГ. Відтак, перший заступник голови Львівської ОДА пояснив учасникам громадських зібрань, що основним завданням для них є донесення до відома громад фактичного фінансового стану майбутньої громади. Зокрема, Ростислав Замлинський  повідомив, що згідно з розрахунками, які були зроблені  спільно представниками фінансового управління Миколаївської РДА, спеціалістами Львівської ОДА, а також місцевих рад, Рудниківська ОТГ буде фінансово неспроможною і матиме значний дефіцит видаткової частини бюджету, – і насамперед  це відіб`ється на об`єктах соціального напрмку – не вистачатиме коштів на довезення школярів на навчання, на харчування дітей 1-4 класів, а також на соціальний захист малозабезпечених сімей.

Після інформаційної частини – чиновники відповіли на запитання громадськості, а на завершення, порадивши  громадам добре обдумати  почуту на слуханнях інформацію, Ростислав Замлинський рекомендував сільським головам представити листи з остаточним рішенням щодо об’єднання в Рудниківську  територіальну громаду.

Тим часом жителі Рудник, які, до речі, були дуже активними під час дискусії в якій вони підтримували сільського голову Степана Дубика щодо створення Рудниківської ОТГ і після зустрічі ще довго обговорювали цифри, доведені спеціалістами, переконані, що створивши власну ОТГ, село матиме кращу перспективу, а ніж, об`єднавшись з Миколаєвом.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *