«ГЕРОЇ У МОЇЙ РОДИНІ»

Вже третій рік поспіль напередодні Свята Героїв, яке, нагадаю, відзначаємо 23 травня, у Миколаївському районі для школярів оголошується творчий конкурс «Герої у моїй родині». Не став винятком і цьогорічний травень.

Як розповів один із сподвижників ідеї – активіст Михайло Галущак, цьогоріч до участі у творчому  конкурсі, на відміну від минулорічного, долучилося порівняно не багато учнів. Але їх твори вражають своєю дорослістю, глибокими роздумами про сучасні події та людей, які творять новітню історію нашої держави. Відтак, майже усі конкурсні роботи отримали високу оцінку журі, а переможці – Наталія Михайляк (Устянська ЗОШ) та Уляна Гордієнко (Миколаївська гімназія) – 1 місце,  а також Христина Дмитришин (Устянська ЗОШ) – 2 місце, Юрій Кордюк (Колодрубівська ЗОШ) – 3 місце, які змагалися у категорії 5-8 класи,  та Богдан Горін (Гранки-Кутівська ЗОШ) – 1 місце, Лілія Пікулик (Гірське НВК) – 2 місце, – змагалися у категорії 9-11 класи, були нагороджені  цінними призами – книгами від Олега Фешовця (видавництва “Астролябія”) та Олега Панькевича (“Велика боротьба” – спогади о.Степана Папа про Карпатську Україну) та грамотами (нагородження відбувалося на останньому дзвонику). Крім того, як зазначив Михайло Галущак, твори переможців будуть надруковані у районній газеті “Громада».

До речі, на світлині момент нагородження переможиці конкурсу учениці Миколаївської гімназії Уляни Гордієнко, яка написала про батька – учасника російсько-української війни.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *