ФІЛАРЕТ ПОБУВАВ НА ЯВОРІВЩИНІ

Святіший патріарх Київський і всієї РусиУкраїни Філарет 21 травня, побува у селі Добростани, де взяв участь в урочистостях з нагоди в 200-річчя місцевої церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

На святій літургії, в якій разом із патріархом також взяли участь Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, Архиєпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, Архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, були присутні представники влади Львівщни, Яворівщини, депутати різних рівнів і, звісно ж гості з навколишніх сіл.

Під час Проповіді, Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет не оминув і тему сьогодення. Зокрема, він зазначив – що Україна сильна держава, бо за нами правда і Бог. Українські хлопці, не шкодуючи власного життя, йдуть захищати рідну землю, відстоюючи цю правду.

Після Літургії в храмі відбулося урочисто вручення нагород від Патріарха: орденів, грамот та подяк людям, які добрими справами славлять Господа.. На завершення Філарет взяв участь в обряді освячення  відреставрованого образу «Хресна дорога» та  пам’ятний Хрест «Свобода» (1848-2017).

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *