ДЛЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ У РАЙОНІ МАЄМО ДВІ ВОДОЙМИ

На порозі сезону літнього відпочинку  представники Миколаївської РДА  спільно із санітарною та іншими компетентними службами району здійснили об`їзд  водойм на яких, зазвичай, збирається найбільша кількість відпочиваючих.

Станом на 22 травня у нашому районі визначено 2 місця масового відпочинку громадян на водних об’єктах, зокрема,  це водойми «Задорожнє» та «Барбара». Робоча група під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лукомського  побували на берегах водойм  у Задорожному та в урочищі «Барбара» біля  Великої Волі і проінспектували готовність  об’єктів до прийому відпочиваючих.
У Задорожному основним орендарем прибережної захисної смуги є колективне підприємство «Гові». Це підприємство надало в суборенду 8 земельних ділянок  для облаштування зон відпочинку біля води, зокрема, по одному пляжу – Яхтклуб» (Щипель О.М.), І.Буфан, Я.Романик, Д.Кісельов, Яхтклуб «Вербіж», С.Чехлатий і два пляжі облаштувало саме «Гові». Щодо заходів з охорони життя людей, пожежної безпеки, санітарно-епідемічної безпеки, то роботи розпочаті – проте незавершені.
Як повідомляється на офіційному сайті Миколаївської РДА, пляж зі сторони села Демня  оглядали робочою групою з участтю представників Тростянецької об’єднаної територіальної громади на чолі з головою О.Леницькою . Адже тепер ця прибережна земельна ділянка належить до компетенції саме Тростянецької ОТГ.

Відпочинкова зона в урочищі «Барбара» також  розміщена на двох територіальних об`єктах – Миколаївської міської та, знову ж таки Тростнецької ОТГ (біля с.Велика Воля). Орендар частини водойми ТзОВ «Фаворит і Д» і тут  також  роботи з підготовки до сезону безпеки на воді розпочаті. Сподіватимемось, що до літа впораються усе завершити.

(фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *