БУДЕ ХРАМ У НАГАЧЕВІ

Днями у Нагачеві відбулося освячення хреста для центрального купола нового греко-католицького храму. Для парафії, та, зрештою і цілого села, це стало  справді величною  подією, на яку селяни очікували багато років.

Молебень до Матері Божої і Чин освячення хреста очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Кир Ігор Возняк. Особливої урочистості цій події надала присутність багатьох священиків та представників  влади і, звичайно ж, жителів  навколишніх сіл.
Втім, особливо святково виглядали  найменші парафіяни, які прийшли у вишиванках та з букетами квітів. До речі,  після богослужіння малечу очікував солодкий стіл.

Приємно відзначити, що цього дня учасники церемонії освячення не лише раділи, що зовсім скоро вони і їхні діти молитимуться у гарному, сучасному храмі, але й згадували всіх,  хто вже ніколи не зможе увійти у храм, хоча й  вклав багато праці у будівництво або долучався своїми пожертвами. Усі ці люди всім серцем любили рідне село і мріяли, щоб в Нагачеві стояла велична греко-католицька церква… Тепер вони, мабуть, з неба радіють з живими.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *