РОЗВАДІВСЬКУ ОТГ ОЧОЛИТЬ ОСВІТЯНИН (оновлена інформація)

Вчора виборці Розвадівської ОТГ, а це жителі  Розвадова, Верина, Крупського, Пісочної, Надітич та Черниці,  обирали голову територіальної громади та депутатів ради.

Як вдалося дізнатися з різних інформаційнимх джерел, за підсумками результатів голосування  Розвадівську територіальну  громаду очолить директор Розвадівської  ЗОШ, миколаївчанин – Роман Сидор, який набрав  1710 голосів.

Кандидатові, висунутому  ініціативною групою активістів, які займалися процесом створення ОТГ, – Богдану Косу для перемоги забракло   400 голосів, відтак, він опинився на другому місці, отримавши прихильність  1310 виборців. Далі – йдуть кандидати Ярослав Лукомський – 466 голосів; Роман Більський – 178 голосів; Олег Шайгец – 98 голосів та Володимир Демко – 15 голосів.

Щодо депутатського корпусу, то він сформувався наступним чином:

(номерація за округами)
1.Гусак Богдан Васильович – 1974 р.н. – Аграрна партія України Богдан Гусак, с.Надітичі
2.Процишин Ігор Іванович – 1976 р.н. – УОП«УКРОП» Ігор Процишин, с.Пісочна
3.Кондур Михайло Миколайович – 1960 р.н. – УОП«УКРОП», с.Пісочна
4.Кулик Андрій Федорович – 1984 р.н. – УОП«УКРОП», с.Пісочна
5.Страхальський Богдан Васильович – 1983 р.н. – УОП«УКРОП» Богдан Страхальський,с.Пісочна
6.Струк Степан Іванович – 1972 р.н. – Самовисуванець, с.Пісочна
7.Качмар Роман Романович – 1978 р.н. – УОП«УКРОП», с.Пісочна
8.Кос Роман Михайлович – 1973 р.н. – УОП«УКРОП» Роман Кос, с.Пісочна
9. Грещук Василь Васильович – 1963 р.н. – Самовисуванець, с.Черниця
10. Городицька Галина Володимирівна, 1971 р.н. –ВО «Батьківщина», с.Черниця
11. Петрів Роман Ігорович -1990р.н. – Самовисуванець Роман Петрів, с. Крупське
12. Качмар Орест Володимирович- 1989 р.н. – УОП«УКРОП», с. Крупське
13. Наконечний Іван Іванович – 1959р.н. – Аграрна партія України Іван Наконечний, с. Крупське
14. Сторожик Олександра Миколаївна – 1968 р.н. – УОП«УКРОП», с. Крупське
15. Мельник Любомир Володимирович – 1983 р.н. – УОП«УКРОП» Любомир Мельник, с. Розвадів
16. Іванців Лідія Володимирівна,1968 р.н. –ВО «Батьківщина» Лідія Іванців, с. Розвадів
17. Дмитришин Степан Степанович – 1957 р.н. – УОП«УКРОП», с. Розвадів
18. Лис Тарас Єгорович – 1982 р.н. – УОП«УКРОП» Тарас Лис, с. Розвадів
19. Огоновська Христина Степанівна, 1985 р.н. – Українська Галицька Партія Khrystyna Ohonovs’ka, с. Розвадів
20. Ратушний Ярослав Теодорович -1967 р.н. – Самовисуванець, с. Розвадів
21.Антонів Андрій Михайлович – 1978р.н., -«Самопоміч» Andriy Antoniv, с. Розвадів
22. Сколоздра Дмитро Романович – 1985 р.н. – УОП«УКРОП», с. Розвадів
23. Шимко Олександра Василівна, 1973 р.н. – ВО «Батьківщина» Олександра Шимко, с. Верин
24. Рудка Наталія Богданівна – 1974 р.н. – УОП«УКРОП» Наталія Рудка, с. Верин
25. Стеців Ігор Іванович – 1968 р.н. – Самовисуванець Igor Stetciv, с. Верин
26. Яців Юрій Ігорович – 1987 р.н. – УОП«УКРОП», с. Верин.

Напишіть відгук