ЯВОРІВЧАНКА СТАЛА ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ СЕРЕД ЮНИХ ІТ-ішників

Яворівчанка Анна Манько, – учениця 11 класу  Яворівської  загальноосвітньої  школи  №2 стала переможницею VІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій  до фіналу якої потрапили 88 старшокласників – представників різних областей України.

Урочисте підбиття підсумків олімпіади відбулося у місті Суми. Аби потрапити у фінал учням 10-11 класів, треба було  показали високі результати на міських і обласних етапах, продемонструвавши свої знання, а також неординарний підхід до вирішення поставлених завдань. Власне, вони мали прикладний ха

рактер і були  максимально наближені до реальних умов, в яких існує і розвивається IT-сфера України тож, отриманий досвід учасники зможуть реалізувати на практиці в багатьох галузях. Ну, а  найкращою  у цьому інтелектуальному змаганні, журі визнало учасницю з Львівщини – Анну Манько. Дівчина не просто увійшла до шістки  переможців, вона  набрала найбільшу кількість балів серед одинадцятикласників.

До речі, найкращий командний результат  продемонстрували учні з Херсонської області. Всі учасники були нагороджені дипломами державного зразка. Також призери (37 старшокласників) отримали сувеніри, а переможці (6 володарів дипломів І ступеня) – смартфони Microsoft Lumia 550 з підключенням до мережі Київстар.

Щодо олімпіади, то вже  найближчим часом організатори планують вихід на новий рівень, налагоджуючи співпрацю з педагогами різних країн – це може дозволити Україні стати державою-засновником відповідної нової міжнародної олімпіади.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *