У НОВОМУ РОЗДОЛІ ТЕПЕР ВЛАСНА ПОЛІЦІЯ (відео)

Сьогодні 20 квітня у Новому Роздолі сталася давно очікувана для законослухняних громадян, а для тих, хто не надто дружить  із законом, напевно, не дуже приємна подія, – у місті почало працювати Новороздільське відділення Стрийського відділу ГУНП у Львівській області, яке наділено функціями самостійного прийняття, реєстрації та розгляду заяв і повідомлень, здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень, проведення превентивної та оперативно-розшукової діяльності, а також забезпечення правопорядку на території обслуговування.

До речі, як зауважив перед початком урочистостей з нагоди перевідкриття (свого часу його вже відкривали, але потім розформували) начальник Миколаївського відділення поліції підполковник Віталій Фецинець, особисто для нього це справді хвилююча мить, – нарешті новороздоляни спатимуть спокійно. Адже їх життя і спокій охоронятимуть не патрульні, яких на таку велику територію, а це – багатотисячний Новий Розділ і вісім навколишніх сіл,  донедавна катастрофічно бракувало, а цілий підрозділ кваліфікованих правоохоронців. «Та і в нас буде більше можливостей на здійснення охорони правопорядку у Миколаївському районі» – додав оптимістично пан підполковник.

Ну, а розпочалися урочистості, в яких, також взяли участь начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області, генерал поліції третього рангу Валерій Середа, начальник Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області  підполковник поліції Іван Малиш, керівник Золочівської місцевої прокуратури у Львівській області Володимир Купецький, міський голова Нового Роздолу Андрій Мелешко, із молитви. Адже, як зазначив отець Василь, Бог усіх нас створив добрими і чесними, але деякі люди чомусь стали злими. Тому перевиховати їх – наша спільна справа. А молитва та Боже благословення будуть у цьому першою підмогою.

Далі перед гостями та особовим складом відділу виступив генерал Валерій Середа. ( див. відео) Він подякував усім, – особливо депутатам, місцевій владі та громаді за те, що були такі настирливі у боротьбі за відкриття у місті відділу поліції, а собовому складу нагадав, що вони повинні служити чесно, самовіддано, поважаючи право і особистість кожного, хто звернеться до них за допомогою… Також пообіцяв, що не терпітиме у своїх лавах тих, хто забувши про своє призначення, стають на шлях зради.

На завершення виступу пан генерал зачитав наказ «Про покладення тимчасового виконання обов`язків начальника Новороздільського відділення Стрийського відділу ГУНП у Львівській області на підполковника поліції Шнайдрука Руслана Романовича – заступника начальника слідчого відділення Стрийського відділу поліції» та представив його колективу.

ДОВІДКА Шнайдрук Руслан Романович. Народився 7 квітня 1976 року у місті Львові. У 2000 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, спеціальність – правознавство. На службі в органах внутрішніх справ із 1999 року.

Із привітаннями та побажаннями плідної праці також виступили міський голова Нового Роздолу Андрій Мелешко та прокурор Володимир Купецький. А новоспечений в.о начальника Новороздільського відділення Стрийського відділу ГУНП у Львівській області Руслан Шнайдрук пообіцяв, що усі покладені на нього обов`язки виконуватиме з гідністю.

І наостанок, – особовий склад Новороздільського відділу налічуватиме 40 осіб, автопарк сформовано із семи службових машин.

 

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *