У МИКОЛАЄВІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА (відео)

10 квітня під час наради з посадовцями місцевого самоврядування Миколаївського району  голова  РДА Тарас Оприск представив нового військового комісара Миколаївського районного військового комісаріату – підполковника Романовича Михайла Анатолійовича, який  відразу ж  взяв участь в обговоренні питання організації у районі  весняного призову та залучення громадян на військову службу за контрактом.

Але спочатку – підбили підсумки роботи за попередній період. Доповідав  заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Віктор Козоглодюк. Зокрема він зазначив, що у плані призову на строкову службу багато сіл, це у першу чергу – Березина , Велика Горожанка. Горішн

 

є, Криниця, а якщо додати осінній призов, то ше Київець, Держів, Берездівці, Верин, Гонятичі, Колодруби, Крупсько і Станківці, – показали нульовий результат. Тому, перед призовною комісією стоїть завдання – дати максимальний результат і виправити ситуацію.

У свою чергу військовий комісар Миколаївського райвійськкомату Михайло Романович, звернув увагу на неналежну роботу щодо організації і ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників у сільських радах та дав завдання усунути наявні порушення.Він також зазначив, що у законодавстві щодо військовозобов`язаних нещодавно внесено зміни, крім того, формується єдиний реєстр , відтак, у майбутньому жоден призовник не зможе зникнути безслідно  і це значно полегшить роботу військкоматам. А наразі, – попросив представників органів місцевого самоврядування ретельніше виконувати  свої посадові обов`язки. Крім того – доручив якомога ширше роз’яснювати переваги контрактної служби в ЗСУ.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації Тарас Оприск закликав до співпраці і скоординованої роботи органи місцевого самоврядування, виконавчої влади та райвійськкомату щодо належної організації роботи з весняного призову та виконання плану залучення громадян до служби у Збройних Силах України за контрактом.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *