У МИКОЛАЄВІ ОСВЯЧЕНО СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Сьогодні, 7 квітня, коли у світі відзначають Всесвітній день здоров’я, а спорт – це здоров`я, у Миколаєві на старому стадіоні відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із синтетичним покриттям, який спеціалісти Дніпровської будівельної компанії «Міленіум спорт» збудували майже за 2 мільйони 300 тисяч гривень.

На урочистості з нагоди події окрім місцевих любителів футболу, представників влади та, власне, і просто жителів міста та навколишніх сіл приїхало й  чимало гостей з області, зокрема, – представники Львівської ОДА, обласної ради. Федерації футболу Львівщини та інші. Відтак, після церемонії перерізання стрічки, вони  щиро вітали миколаївчан, а особливо юних спортсменів, яким аж не терпілося пробігтися з м`ячем по новенькій штучній травичці, з неординарною подією та бажали, аби Миколаїв став спортивним центром для цілого регіону. Адже, отримавши таке футбольне поле, місто отримало й цілий ряд можливостей.

Обряд освячення новобудови здійснив отець Богдан Огоновський, а юні аматори сцени подарували учасникам кілька музично -танцювальних номерів.

 

(фото із соцмереж)

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *