резонанс ОСВІТНІЙ СКАНДАЛ, ЯКОГО МОГЛО І НЕ БУТИ (відео)

Вчора, 5 квітня президія Громадської ради при Миколаївській РДА терміново зібралась на позачергове засідання, аби розглянути листи-звернення від батьківського комітету та вчительського колективу однієї зі шкіл Миколаєва з приводу конфліктної ситуації, яка виникла між учнем середніх класів, його класною керівничкою та мамою школяра. (З етичних міркувань імена учасників конфлікту не називатимуться.)

Власне, представники батьківського комітету просили Громадську раду захистити, класного керівника їхніх дітей, педагога з багатолітнім стажем роботи та чудовою репутацією від  переслідувань та несправедливих звинувачень у жорстокості стосовно дитини, від скандальної матусі. Зокрема, у листі до громадської ради, до речі підписаному усіма батьками дітей з класу, у якому стався конфлікт, йдеться про те, що класна керівничка їхніх дітей є дуже чуйною та уважною людиною «…ніколи не підіймає руку на дітей. Коли між дітьми виникають сварки, вона робить все щоб примирити учнів… Наші діти ніколи не скаржилися на жорстокість учительки».

Крім того батьків обурив той факт, що так званий конфлікт,  по суті, між класним керівником та матір`ю учня, набув розголосу через соцмережі, урядову гарячу лінію, поліцію хоча, як зазначила голова батьківського комітету, усе можна було владнати  і вирішити у межах класу, чи, у крайньому випадку – школи. Та, очевидно, «жіночка хотіла шоу».- резюмувала голова батьківського комітету.

І маємо сказати їй це вдалося. Адже на  громадську раду прийшло чимало народу, окрім членів президії Громадської ради та обурених батьків і вчителів на засіданні були також присутні заступник голови Миколаївської РДА пан Віктор Козоглодюк, керівник апарату Миколаївської РДА Тарас Чупик, керівник відділу освіти Олег Лехович. Сама ініціаторка розголосу інциденту так і не прийшла, хоча, як повідомив голова Громадської ради Володимир Леськів, у телефонному режимі вона обіцяла, що представить усі аргументи своєї правоти. Видно, аргументів таки забракло…

Тим часом, відкриваючи позачергове засідання, голова Ради Володимир Леськів попросив усіх пам`ятати, що ситуація, яка обговорюватиметься, стосується неповнолітньої дитини, тому попросив бути толерантними у висловлюваннях і дотримуватися анонімності у прізвищах та іменах. Далі виступали члени ради, але основну інформацію про розвиток ситуації, яка, виявляється, з самого початку інциденту перебувала на контролі РДА, надав заступник голови Віктор Козоглодюк. Він і повідомив, що на цей час конфлікт вже вичерпано. «Була розмова з матір`ю неповнолітнього, з вчителем… Більше того, – зазначив пан Козоглодюк, – правоохоронні органи, після проведеного розслідування, надали висновок, що підстав ані для адміністративного, ані, тим більше, кримінального переслідування педагога немає підстав. Так що з нашого контролю це питання зняте.»

Звичайно озвучена  інформація дещо зняла напругу, яка панувала серед присутніх. Однак, емоції брали своє і батьки не могли стримати бажання висловити своє ставлення до усього, що відбувалося. А найбільше усіх обурювало те, що з класної керівнички чомусь так і не зняли догану(адже правоохоронці визнали, що підстав нема) та і скандалістка навіть не вибачилася перед нею.

Завершилося зібрання рекомендацією для батьків – спробувати поговорити, знайти порозуміння з цією жінкою. Втім, залишилася й тривога… Адже якщо дорослим конфлікт вдалося, так би мовити, примирити, то не факт, що він не отримає продовження у дитячому колективі. Адже діти усе бачать, все розуміють і у них – свої правила… Крім того, батьки не впевнені, що скандальна мама зробить висновки із нинішньої ситуації. Адже вона абсолютно не цікавиться шкільним жттям їх дружнього класу.

Але є й позитивний момент. Батьки дякували членам громадської ради, за те, що вони знайшли час вислухати їх і допомогли прийняти рішення у вирішенні непростої ситуації.

 

 

 

 

Автор:

One thought on “резонанс ОСВІТНІЙ СКАНДАЛ, ЯКОГО МОГЛО І НЕ БУТИ (відео)

  1. Колись мала нагоду пересіктися з цією жіночкою. Працює вона в архіві як і працює дотепер. Тоді були вибори. При владі Партія Регіонів. Я була в одній із комісій. Після закінчення всіх виборчих процедур документацію потрібно було здавати в архів. Я що ви думаєте, що в архіві нам заспівали, – за здачу документації потрібно заплатити, інакше у вас будуть проблеми. Не пам’ятаю точної суми, але на той час це було досить багато. Ми спочатку думали, що можна проплатити офіційно, але бухгалтер сказала, що для офіційної проплати немає ніяких підстав. Поцікавились у решти комісій у них також вимагали гроші. Дехто платив, дехто посилав цю аферистку подалі.
    О такі то пироги))) А тепер знову вона виплила на поверхню))))

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *