ПІДПАЛИЛИ ТРАВУ, А ЗАЙНЯЛАСЯ ГОСПОДАРСЬКА БУДІВЛЯ З СІНОМ

…28 березня десь о 15 годині в селі Демня по вулиці Озерній 128 у цегляній одноповерховій господарській будівлі виникла пожежа, про що і було повідомлено 19 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області.

На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу приміщення господарської будівлі було охоплене полум’ям. Як повідомили очевидці події, внаслідок пожежі вогнем знищено півтонни грубих кормів, 10 метрів електропроводів, світильник. Також суттєвих пошкоджень зазнала і господарська будівля, стіни та стеля площею 12 м2. Загалом, за попередніми підрахунками матеріальні збитки внаслідок пожежі становлять 5 000 гривень. А завдяки оперативності та професійності дій рятувальників від полум’я врятовано 2 будівлі.

Наразі причина пожежі встановлюється. Хоча, виходичи із огляду місця пожежі було виявлено, що осередок займання знаходився в приміщенні господарської будівлі поблизу вентиляційних отворів, про що засвідчує найбільше знищення сіна у цьому місці. Річ у тому, що у  господарській будівлі складувалася значна кількість сіна, що в свою чергу сприяло розповсюдженню пожежі вздовж приміщення. З огляду на те, що на території земельної ділянки, де розташована господарська будівля, та за її межами знаходилась значна кількість неприбраної сухої трави, гілок дерев та чагарників при потраплянні відкритого вогню в горюче середовище (суху траву) внаслідок дій невідомої особи та враховуючи вітряну погоду виникли достатні умови для розповсюдження полум’я через вентиляційні отвори, які розташовані в нижній частині будівлі, і це,  в свою чергу, й спровокувало займання сіна в приміщенні господарської будівлі. «Оскільки доступ до прилеглої території господарської будівлі був обмежений для потрапляння сторонніх осіб воротами, які замикалися на замок та ключі від яких мали лише сусіди, ймовірна й версія підпалу.» – роблять висновок рятувальники  Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області. Простіже кажучи, – винен той, хто підпалив суху траву поблизу споруди. Відтак, – вони ще раз нагадують, що спалювання сухої трави, а особливо у населених пунктах, – це небезпечно!
 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *