НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗАПУСТИЛО НОВІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Схоже, цього тижня Новий Розділ для регіональних ЗМІ став темою «номер один». Спочатку – відкриття міського відділу поліції, а сьогодні ще одна знакова подія – ТзОВ «ОДВ-Електрик», що займається виробництвом кабельної продукції  для автомобілів Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, OPEL, запросило на відкриття нових виробничих потужностей.

Серед гостей, – Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, який якраз перебував на Львівщині з робочим візитом. Вітаючи керівництво та великий колектив підприємства з новими досягненнями, віце – прем`єр – міністр зазначив: «Тут, на Львівщині створюють прийнятні умови для залучення інвестицій, а це, відповідно, нові робочі місця, дохід і благополуччя українських родин. Сьогоднішня подія – це ще одна цеглина для побудови конкурентоспроможної економіки нашої держави».

У свою чергу голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, важливим моментом є той факт, що 1400 людей у Новому Роздолі мають місце праці, що тут працює конструкторське бюро  і сьогодні здійснено запуск верстату, розробленого в Україні, який продається не тільки для компаній «ОДВ-Електрик», але й для інших великих компаній. І «Саме такі кроки дадуть можливість повернути Україні місце у високотехнологічному виробництві устаткувань і машин», – резюмував очільник Львівської ОДА

Тим часом, як повідомили під час презентації нового цеху працівники «Електрика», виробництво нарощує потужності у відремонтованих приміщеннях загальною площею 932 квадратних метри. Підприємство вдосконалює процеси шляхом впровадження новітніх технологій, а для їх здешевлення проектує та виготовляє технологічне обладнання для власних потреб. Так, в арсеналі технологічного обладнання підприємства пояявились автоматичні та напівавтоматичні лінії та інше технологічне обладнання, що за своєю продуктивністю та якістю виготовлення не поступаються флагманам європейського  приладобудування.

До речі, як зазначив Олег Синютка під час свого виступу, збільшення об’ємів виробництва на цьому підприємстві збільшить і доходи до бюджетів всіх рівнів, що також дасть можливість залучити додаткові кошти для  ремонту дороги Миколаїв-Жидачів-Журавно-Стрий.

 

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *