ГАЇВКИ У РОЗДІЛЬСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ – ІНТЕРНАТІ

           

Великдень. Це свято символізує початок нового життя, загальне відродження та оновлення світу. На Великдень усі веселяться, водять гаївки, дзвонять у церковні дзвони та грають у веселі ігри. Роздільський дитячий будинок – інтернат не став винятком…

Минулого четверга учасниці Народного фольклорного колективу «Джерело» разом з працівниками ГО «Центр «Тавор» відвідали його вихованців, чим неабияк підняли їм настрій. Адже разом з гостями вони водили гаївки,  запитували у  чижика “як росте мак?”, “садили грушечку” і “визволяли царівну від сну”… Приємно було спостерігати, як ці особливі діти раділи і, як мовиться,  на льоту сприймали веселі рухи, без яких не обходяться гаївки.

Тим часом, піднявши настрій веселими пісеньками, ми перейшли до ігрових забав. Грали в котика-мишки та наввипередки несли до фінішу писанки. Наостанок, один із підопічних отримав у подарунок писанку, якій неймовірно радів. 

Ми дуже вдячні пані Любі Худяк і колективу «Джерело» за час, проведений разом з нами і чекаємо на нові пізнавальні зустрічі.

Дзвенислава ЗАСЕДКО,

асистент «Центру «Тавор»

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії