У РОЗВАДОВІ ЧЕРГОВА ЕКОЛОГІЧНА “ДИВЕРСІЯ”?

22 березня очевидці зафіксували як у річку Дністер з дамби у селі Розвадів стікає червона рідина невідомого походження.

Про ситуацію  було повідомлено Державну екологічну інспекцію Львівської області.  Спочатку там не коментували що саме забруднює воду. Адже, як зазначив начальник Державної екоінспекції Микола Маланич, тривало розслідування. Щоправда, він висловив припущення, що забруднювати річку можуть відходи із миколаївського цементного заводу.

У свою чергу сільський голова Розвадова Юрій Шух у коментарі на ФБ зазначив, що невідома рідина витікає із миколаївських очисних споруд, які діють на території Дроговизької сільради. При  цьому інші дописувачі стверджують, що зазначені очисні вже давно зливають неочищені стоки просто в річку.

Тим часом за нашою версією – скоріш за все невідома речовина – це кров… Річ у тому, що минулого літа громадська комісія разом із головою РДА Тарасом Оприском була на території скотозабійного цеху, що діє на території Розвадівської сільської ради неподалік сумнозвісного “ЗЕТ Галичина”. І саме там представниками розвадівської  влади було озвучено претензію сільських людей  до власників підприємства, що вони зливають кров забитих тварин у водовідвідні канави та на поля селян…

Однак, після того як на місці виявлення невідомої речовини побували представники спеціальної комісії, створеної за ініціативою Миколаївської РДА, версія про кров, яку, ймовірно міг зливати скотозабійний цех, що діє на території Розвадівської сільської ради, – також здається відпала. Адже у канаві вони вже побачили не яскраво червону рідину, а блакитну!

Більше того, як розповів начальник Миколаївського відділення держспоживслужби Назар Жиденко, піднявшись за забарвленою течією вони прийшли до першої точки витоку, яка брала свій початок на території Дроговизької сільради, причому, зауважив чиновник, усе вказувало на те, що із очисними спорудами і забійним цехом зазначена речовина не має нічого спільного. Виглядало на те, що її просто хтось привіз і злив. Тепер, як зауважив Назар Жиденко, стоїть завдання знайти зловмисників і цим вже начебто займаються правоохоронні органи.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *