У МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ МОЖЕ УТВОРИТИСЯ ЩЕ ОДНА ОТГ – ІЗ ЦЕНТРОМ У СЕЛІ РУДНИКИ

Після того, як  на сесії Рудниківської сільської ради, на якій був присутній перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський, було прийнято рішення про створення ОТГ з центром у селі Рудники, ініціативній групі було рекомендовано підготувати переконливі аргументи щодо фінансової спроможності запропонованої до створення Рудниківської ОТГ та представити їх 27 березня Ростиславу Замлинському.

Як повідомив сільський голова Рудник пан Богдан Дубик, усі необхідні документи вони подали ще 13 січня. А під час зустрічі в ОДА, яка відбулася 29 березня пан Ростислав Замлинський виявив бажання особисто порслухати думку жителів сіл, які мають увійти у Рудниківську ОТГ, відтак, найближчим часом у вищезазначених селах знову відбудуться громадські збори.

Нагадаємо, у нашому районі вже  існує Тростянецька ОТГ, 30 квітня відбудуться перші вибори у Розвадівській ОТГ. Показово, що обидві ці громади сільські, і Рудниківська може бути тре третьою за рахунком. Натомість, як зауважують в офісі реформ, міста – і районний центр Миколаїв, і Новий Розділ наразі пасуть задніх у цьому процесі. Щоправда. Новий Розділ, вже подав документи у ЛОДА, але їх завернули на доопрацювання. А от Миколаєву ще працювати і працювати

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *