НАГАЧІВСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗВІЛЬНИЛИ ВІЙТА

16-го березня  під час чергової 13-тої сесії Нагачівської сільської ради, що на Яворівщині, депутати достроково звільнили із займаної посади сільського голову Степана Дацка, який, до речі, на посаді вже третю каденцію.

На початку сесії, здавалося, ніщо не віщувало несподіванок. Депутати  розглянули ряд земельних питань,внесли  зміни до складу адміністративної комісії, до сільського бюджету. Далі обговорили проблему централізованого вивезення сміттята та впорядкування села до Великодня.  Однак, коли дійшло до  річного звіту сільського голови за 2016 рік, який  депутати внесли у порядок денний, стало зрозуміло, що депутати налаштовані рішуче. І ця рішучість проявилася під час голосування , = абсолютною більшістю сільські народні обранці  визнали той звіт незадовільним.  Відтак, трохи обговоривши ситуацію, депутат Михайло Шатковський  вніс пропозицію оголосити сільському голові недовіру та відсторонити його від займаної посади. Пропозицію підтримали, а під час таємного голосування виявилося, що  дві третини депутатів сільської ради проголосували “ЗА” дострокове припинення повноважень голови Нагачівської сільської ради – Степана Дацка.
Як не дивно, але відсторонений сільський голова не дуже засмутився. Навпаки, – чоловік чемно подякував сільським депутатам за співпрацю, побажав їм Божого благословення  у подальшій роботі  і, передавши  повноваження секретарю ради Олені Манько, на яку депутати поклали обов`язки війта і вона продовжила роботу сесії, – покинув приміщення сільської ради.

Але на тому історія не закінчилася… Трохи оговтавшись від сесії,  відсторонений від посади сільський голова передумав виконувати рішення депутатів і заявив, що воно незаконне, відтак, –  звернувся до Яворівського відділу поліції із заявою про злочин. А щоб секретар ради пані Олена Манько не могла виконувати покладені на неї депутатами обов`язки голови, –  забрав додому гербову печатку сільської ради, ключі від сейфу і кабінету та службовий автомобіль. Як наслідок, – робота ради заблокована, а екс – війт усіма способами намагається повернути собі посаду…

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *