“ЛОЖКА ДЬОГТЮ В БОЧКУ” СВЯТА КНИГИ

19 березня українські комунальники відзначають професійне свято.
Так склалося, що у Миколаєві воно співпало із “Книжковою толокою”. Отож, здавалося б, таке поєднання мало би позитивно відбитися на чистоті міста. Адже відомо, – будь-яка господиня, готуючись до прийомугостей, наводить лад у своїй домівці. А тут і свято подвійне, і гостей очікують не лише з Львівщини, але й цілої України…
Та, ба! На жаль, – охайність – це не про миколаївських комунальників. Бо сьогодні усі, хто прибув до Миколаєва на громадському транспорті з боку Львова, мали “щастя” помилуватися таким ось “мальовничим” пейзажем із сміття, невивезених контейнерів та ще й величезних калюж на додачу.(дивіться фото).

До речі, в`їзд у місто зі стрийського напрямку теж нагадує хащі, з яких ось – ось вискочить якась чупакабра. Тому, мабуть не лише у мене виникли запитання до міської влади – невже вам, дорогі утриманці громади, не соромно за такий безлад хоча б перед людьми, (бо з громадою вже давно ніхто не рахується) яких ви запросили у Миколаїв на Книжкову толоку? Невже ви хочете, щоб Миколаїв запам`ятався їм сміттям і брудом? Невже.організовуючи масовий захід такого масштабу, не можна було передбачити хоча б таку дрібницю, як вивезення сміття( у Миколаєві, Богу дякувати, – ще на-разі є куди вивозити), аби вітер і бездомні тварини не розносили його по цілій окрузі?
Я розумію, що мер, живучи у Стрию, міг і забути про сміттєві контейнери на в`їзді до Миколаєва і, тим більше, – не міг передбачити, що буде сильний вітер, який “погосподарює” біля них. Зрештою, не його це профіль слідкувати за порядком. (він же у нас музика , а не господар). Але ж у місті є комунальна служба, де обов`язки керівника виконує жінка, господиня у якої є мрія, аби місто цвіло, а люди викидали сміття у смітники!? Може, варто почати наближувати ту мрію конкретними вчинками?
Р.S Фото надані нашим читачем

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *