“БОЖІ ДАРИ-ТВОЇМИ РУКАМИ”

20 березня у Новому Роздолі розпочав роботу спільний соціальний проект «Божі дари – твоїми руками» від ГО «Центр «Тавор» та «Карітас-Новий Розділ» метою якого є – нагодувати усіх новороздолян, що опинилися у скруті. 

Тепер потребуючі можуть приходити у Центр організації дозвілля для особливих людей «Тавор» за адресою: вул. Грушевського, 16, м. Новий Розділ і отримувати гарячу їжу щоденно (крім суботи та неділі) о 14.00 (Телефон: 2-62-90).

Розповідаючи про цей новий проект, керівник “Тавору” пан Василь Василишин також наголосив, що якщо хтось із потребуючих не може прийти сам, то родичі чи знайомі таких осіб можуть також звертатися в Центр «Тавор», аби занести їм їжу. “Крім того, – розповідає пан Василь, – кожен бажаючий може долучитися до цієї спільної справи власною пожертвою: допомогти фізично, матеріально або продуктами. А ще можна принести для потребуючих одяг, взуття тощо.”

До речі, зичливі і тактовні соціальні працівники, які обслуговують людей, що перебувають за межею бідності, роздаючи їм гарячу страву,  дарують ще й моральну підтримку та хороший настрій. А при нагоді – дізнаються про їхні потреби в одязі, взутті і навіть працевлаштуванні. То ж не дивно, що у “Таворі” панує атмосфера вдячності і добра.

Р. S

Якщо Ви хочете долучитись, то чекаємо на Ваш дзвінок: 067-15-33-145 (Центр «Тавор»), 093-23-75-262 (о. Роман Штігер, «Карітас-Новий Розділ»).

Ви також можете зробити пожертву через банк: ГО “Центр “Тавор”, р/р 26004185383, ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805, код ЄДРПОУ 36211382 (просимо зазначити на полях банківського переводу «доброчинна пожертва»).

                                                                           Спільнота Центру “Тавор”

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *